"A kiedy konkurs na fallusa?". Internauci komentują wybory największego biustu studenckiego w Łodzi

Wczoraj wybory "największego studenckiego biustu", wkrótce zabawa w rytmie disco-polo. To oferta Klubu Futurysta w Łodzi.
Wczoraj wybory "największego studenckiego biustu", wkrótce zabawa w rytmie disco-polo. To oferta Klubu Futurysta w Łodzi. fot. facebook.com/klub-futurysta
W maju w całej Polsce trwają juwenalia - imprezy związane ze świętem studentów odbywają się nie tylko na uczelniach, ale również w klubach. Nie inaczej było w Łodzi, gdzie Klub Futurysta zaprosił studiujące kobiety do udziału w konkursie na... największy biust.

"Dziewczyny! Pierś do przodu! Nagrody czekają!" - tak klub reklamował na Facebooku swoją imprezę "Miss Topless". Wydarzenie odbyło się w nocy z wtorku na środę. "Selekcja!
Ograniczona ilość osób wchodzących do lokalu!" – zachęcał klub. Na Facebooku udział zadeklarowało 46 osób, a zainteresowanie 308 osób.

Jednak nie wszystkim pomysł się spodobał. "Żenada" - napisało kilka internautek, a jeden z internautów zadał pytanie o to, kiedy Klub Futurysta zorganizuje konkurs na największego penisa. Odpowiedzi od klubu nie było.
źródło: facebook.com
Trwa ładowanie komentarzy...