Jak zawsze "niezawodna". Nie uwierzycie, jak Krystyna Pawłowicz "skomplementowała" Beatę Szydło

Krystyna Pawłowicz nie przejmuje się takimi rzeczami jak współczucie czy przyzwoitość. Mówi i pisze co myśli. Niestety.
Krystyna Pawłowicz nie przejmuje się takimi rzeczami jak współczucie czy przyzwoitość. Mówi i pisze co myśli. Niestety. Fot. twitter.com/xallmonstersx, Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Niestety, kolejny raz możemy się przekonać, że Krystyna Pawłowicz nie powinna mieć dostępu do mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła połączyć wczorajsze tragiczne wydarzenia z Londynu, Paradę Równości i wielkość Beaty Szydło. A nawet jej "umężnienie".

To nie pierwsze wydarzenie, które Krystyna Pawłowicz komentuje w swoim stylu. I nie liczy się aktualna sytuacja, żałoba, strach, nie wspominając już o zwykłej ludzkiej kulturze i przyzwoitości. Tym razem posłanka Prawa i Sprawiedliwości bez oporów połączyła zamachy terrorystyczne z London Bridge i Borough Market z wczorajszą Paradą Równości, która odbyła się w Warszawie i Beatą Szydło.
Nie mogło się oczywiście obyć bez krytyki prywatnych stacji telewizyjnych iBrytyjczyków, którzy przed kilkunastoma godzinami przeżyli kolejny dramat. Pojawiło się też lewactwo i "ci z trwających właśnie marszów i parad 'równości' spod tęczowych chorągiewek", którzy według posłanki z pewnością Europy nie obronią. Wszystko to już czytaliśmy na profilu Krystyny Pawłowicz po innych tragicznych wydarzeniach.

Jednak w dzisiejszym wpisie, pojawiło się jednak coś nowego. Okazuje się bowiem, że polska premier Beata Szydło może być jedynym "mężczyzną" w Europie. Jak można się domyślać, to "umężnienie" wynika z twardej postawy wobec Unii Europejskiej, relokacji uchodźców i opinii międzynarodowej, która coraz bardziej naciska na polski rząd.

Cały wpis byłby godny pożałowania, a "zmiana płci" Beaty Szydło doskonale nadawałaby się na konkretną serię memów, jednak już za moment może w nas uderzyć pewna internetowa akcja.

Zaraz po wczorajszych zamachach pojawiła się akcja #PrayForLondon. Nie pierwsza taka, i niestety chyba nie ostatnia. Pojawiła się jednak nowa. I to związana z Polską. A dokładnie z polską premier.#BeLikePoland zaczyna się rozprzestrzeniać po mediach społecznościowych w coraz szybszym tempie. Mamy szansę jako kraj, stać się wzorem dla innych. Brak zamachów, zamknięcie granic dla uchodźców i nawoływania z sejmowej mównicy skierowane w kierunku zachodnich stolic zaczynają budzić respekt. Szkoda tylko, że wyłącznie na Twitterze.
Trwa ładowanie komentarzy...