Brodka, Pezet, Taco Hemingway, The Dumplings i wielu innych. Już dziś pierwszy odjazd na festiwalu H&M Dworzec!

Słyszeliście o H&M Dworzec? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to trzeba jak najszybciej nadrobić zaległości! Bo już w piątek rusza ten wyjątkowy projekt muzyczny, który sprawi, że trzy letnie weekendy będzie można spędzić w muzycznej podróży z topowymi polskimi artystami. Brodka, Pezet, Ten Typ Mes, Fisz, Emade Tworzywo, Taco Hemingway, XXANAXX, Flirtini, Quebonafide, Julia Wieniawa, Duit, Eldo, The Dumplings – to z nimi w czerwcowe wieczory ruszamy w świat najlepszej polskiej muzyki z H&M Dworzec.

Czyli skąd odjazd? Festiwal H&M Dworzec zlokalizowany jest na terenie danego Dworca Głównego w Warszawie, obok Stacji Muzeum i Nocnego Marketu. "Skojarzenie z podróżą, wakacyjną wolnością i muzyką nasuwa się samo. Po koncertach będziemy mogli bawić się przy dj setach - muzykę serwować będą: dj Panda, Envee, Nikodem Rozbicki, U know me radio, Neen i Daniel Drumz. Smaku narobi wszystkim Nocny Market, na którym będzie można doładować baterie" – zachęcają organizatorzy.
I przypominają, że H&M Dworzec jest kontynuacją prowadzonych już od ośmiu lat globalnych działań tej marki skoncentrowanych wokół muzyki. Co roku H&M angażuje się w największe festiwale na świecie oraz organizuje własne wydarzenia muzyczne. O kilka hitowych imprez H&M zadbało już wcześniej także w Polsce. Była to pływająca po Wiśle scena H&M Loves Music sprzed dwóch lat, czy ubiegłoroczny festiwal H&M Królestwo, który został zorganizowany na terenie zabytkowego Pałacu Branickich w Warszawie.

Dlaczego szwedzka marka oprócz świetnej mody, proponuje swoim fanom także spędzanie czasu z przyjaciółmi przy muzyce ulubionych artystów w niebanalnych i modnych miejscach? Bo moda to również styl życia.
Trwa ładowanie komentarzy...