"Sexy kuchnia", czyli Gessler wkracza do sypialni Polaków. Przetestuje wszystko ze swoim partnerem i będzie doradzać

Magda Gessler od kilku lat prowadzi w TVN "Kuchenne rewolucje"
Magda Gessler od kilku lat prowadzi w TVN "Kuchenne rewolucje" Fot. Maciej Świerczyński / Agencja Gazeta
Polski Gordon Ramsay w spódnicy, czyli Maga Gessler ma teraz nowe zadanie – udowodnić Polakom, że gotowanie może być naprawdę sexy. W nowym programie "Sexy kuchnia" wystąpi ze swoim partnerem.

Magda Gessler została ambasadorką nowego kanału TVN – lifestylowego Food Network. To tu od jesieni będzie emitowany jej nowy program "Sexy kuchnia". – By przekonać kobiety, że kuchnia naprawdę jest magią i nieprawdopodobnym narzędziem do tego, by być piękną, szczęśliwą i bardzo zadowoloną – stwierdziła Magda Gessler w "Dzień Dobry TVN".
Magda Gessler
w "Dzień dobry TVN"

Jak gotować, by pachnieć, by być nieprzesadnie grubą, by być miłą, zadowoloną, by się podobać, by móc się kochać i żeby być lekką, by pobudzać zmysły, ażeby zmysły nie opadały. Jak gotować żebyśmy miały piękne włosy, skórę, żebyśmy się czuły fantastycznie i żeby fantastycznie czuł się ten, który z nami jest.

Chcieliśmy zapytać Magdę Gessler o formułę jej programu, ale nie udało nam się z nią skontaktować. Media podają, że w "Sexy kuchni" Gessler wystąpi ze swoim partnerem – Waldemarem Kozerawskim. To na nim restauratorka ma testować wszystkie metody. – W lipcu Magda spędzi z Waldkiem dwa tygodnie nad kanadyjskimi jeziorami. Przygotowała już na tę okazję szereg przepisów. Będzie sprawdzać, czy przyrządzone przez nią potrawy rozbudzą podniecenie Waldka. Jeśli kolacja skończy się igraszkami w sypialni, opowie o tym widzom – piszą "Gwiazdy", cytując znajomą Gessler.

Z kolei Fakt.pl dodaje, że do nowego wyzwania Gessler podchodzi z wielką powagą i traktuje je jako misję. – Jej zdaniem życie seksualne Polaków jest zupełnie pozbawione polotu. Badania jasno pokazują, że jesteśmy narodem, który w sypialni jest dość zachowawczy i nieśmiały. A Magda ma ambicję naprawiać świat – wyjaśnia rozmówca Fakt.pl.

"Orgia smaków"; "Śniadanie do łóżka", Rozważna i romantyczna" – to tylko przykładowe tytuły odcinków programu. Gessler od siedmiu lat prowadzi w TVN "Kuchenne rewolucje", jest także jurorką "MasterChefa".

źródło: "Dzień Dobry TVN"; Fakt.pl
Trwa ładowanie komentarzy...