Lipiec ważnych gości. Ledwo wyjedzie prezydent USA, a nad Wisłą pojawi się książe William i księżna Kate

Brytyjska para książęca odwiedzi Polskę w połowie lipca. Książę William i księżna Kate mają zaplanowane spotkania w Warszawie i Gdańsku.
Brytyjska para książęca odwiedzi Polskę w połowie lipca. Książę William i księżna Kate mają zaplanowane spotkania w Warszawie i Gdańsku. Prawo autorskie: simev / 123RF Zdjęcie Seryjne
Lipiec zapowiada się dla Prawa i Sprawiedliwości na wspaniałą okazję ku temu, by propagandowo zaprzeczyć kłopotom obecnego rządu na arenie międzynarodowej. Od kilku dni wiadomo, że 6 lipca ekipa "dobrej zmiany" zyska okazję do sfotografowania się z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Teraz okazuje się, że kilka dni później w Polsce pojawią się inni ważni goście. W połowie lipca nad Wisłą gościć będzie brytyjska para książęca.

O szczegółach planowanej wizyty w Polsce we wtorek poinformowały służby prasowe Pałacu Kensington, czyli rezydencji książąt Cambridge Williama i Catherine. Z ujawnionych dziś informacji wynika, że podczas pięciodniowej podróży do Europy Środkowej brytyjska para książęca ma odwiedzić Warszawę i Gdańsk, a następnie uda się za Odrę, gdzie planowane są spotkania w Berlinie, Heidelbergu i Hamburgu.
Trwa ładowanie komentarzy...