Co łączy 500+ i abonament RTV? Ten poseł ma logiczny "instrument" i nie zawaha się go użyć

Poseł Kukiz'15 Paweł Szramka w dowcipny sposób komentuje zmiany w abonamencie RTV. Tymczasem prace nad projektem ustawy idą pełną parą.
Poseł Kukiz'15 Paweł Szramka w dowcipny sposób komentuje zmiany w abonamencie RTV. Tymczasem prace nad projektem ustawy idą pełną parą. Zdjęcie z Facebook.com/SzramkaPawel
Poseł Kukiz'15 Paweł Szramka dowcipem obnaża logikę abonamentu radiowo-telewizyjnego. Tysiące Polaków szuka sposobów na to, jak nie płacić tej daniny. Wielu nie rozumie też, dlaczego ma to robić, skoro po prostu nie oglądają TVP i nie słuchają Polskiego Radia. Tymczasem polityk trafia w punkt. Jednak... co z tego?

Zarówno na Facebooku jak i Twitterze dowcipna rozmowa zdobywa mnóstwo polubień.
Jeden z internautów wysnuł kolejną równie logiczną analogię.
Jak widać stary jak polskie góry dowcip i mądrości bacy są nadal aktualne.

Policja podejrzewała bacę o pędzenie bimbru.
Baca oczywiście się nie przyznawał lecz policja przeprowadziła przeszukanie jego chaty i na strychu znaleziono sprzęt do pędzenia bimbru.
- I co baco teraz też się nie przyznajecie? - pyta policjant.
- To może posądzicie mnie tyz o gwałt? Sprzynt do tego tyz mom.

Niedługo nie będzie już nikomu do śmiechu. Prawo i Sprawiedliwość chce np. wprowadzić jeszcze jeden abonament... węglowy. Ma być doliczany do każdego rachunku za prąd. Kto się będzie śmiał ostatni, gdy do drzwi zapuka Poczta Polska z żądaniem opłaty abonamentowej? Na pewno nie listonosz.
Trwa ładowanie komentarzy...