Walka z czasem. Wciąż brakuje pieniędzy na operację małego Antosia

Brakuje jeszcze 140 tysięcy na operację, która może Antosiowi uratować wzrok.
Brakuje jeszcze 140 tysięcy na operację, która może Antosiowi uratować wzrok. zrzutka.pl/bojesieciemnosci
W ciągu 48 godzin od rozpoczęcia akcji zbierania pieniędzy na operację oczu małego Antosia. przyłączyły się gwiazdy m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Magda Steczkowska czy Zespół IRA i Golec uOrkiestra. Z dnia na dzień rosła liczba "ambasadorów" i stan konta. Ale wciąż brakuje 140 tysięcy złotych.

Przed diagnozą rodzice Antka – Tadeusz oraz Joanna byli bardzo szczęśliwym małżeństwem. Teraz towarzyszą im przede wszystkim łzy oraz bezsilność. Na szczęście na swojej drodze spotkali przyjaciół, którzy jak tylko mogą, starają się cały ciężar walki wziąć na siebie. W tym celu postanowili dzięki platformie www.zrzutka.pl zorganizować akcję #BOJESIECIEMNOSCI. Musieli zebrać astronomiczną kwotę pół miliona złotych. Zebrane środki pozwolą Antosiowi polecieć do Stanów Zjednoczonych. Tylko tam jest osoba, która zobowiązała się wyleczyć jego oczy.


Mimo wielkiej ofiarności darczyńców, pośród których wyróżniają się Robert i Anna Lewandowscy, którzy przekazali dla Antosia 100 tysięcy złotych, wciąż jeszcze brakuje około 140 tysięcy. Termin płatności upływa jutro, dlatego rodzice Antosia proszą o nawet najmniejsze wpłaty. W przeciwnym razie ich 2,5-rocznemu Antosiowi grozi życie w ciemności. Wpłat można dokonywać na stronie
zrzutka.pl/bojesieciemnosci.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...