Cejrowski po latach wraca do radiowej Trójki, ale słuchacze reagują z mieszanymi uczuciami: "Biedna Trójka"

Wojciech Cejrowski będzie miał swój program w radiowej Trójce.
Wojciech Cejrowski będzie miał swój program w radiowej Trójce. Fot. YouTube.com/WojciechCejrowski
To było do przewidzenia. Wojciech Cejrowski, który w ostatnich miesiącach stał się dyżurnym komentatorem polskiej rzeczywistości w telewizji publicznej, będzie miał swój program w radiowej Trójce. Wraca do niej po latach z "Audycją podzwrotnikową”. Podobno już od lipca. Podobno ma to być program tylko podróżniczy.

Informację przekazały Wirtualne Media oraz Press, a także grupa Ratujmy Trójkę. Informacja wydaje się pewna, gdyż powrót Cejrowskiego zapowiedział podczas posiedzenia rady programowej Polskiego Radia dyrektor anteny Wiktor Świetlik. Jak podaje Press, audycja ma być podróżnicza, a nie publicystyczna, czego – po ostatnich komentarzach Cejrowskiego – chyba bardziej można byłoby się dziś spodziewać. Wiceszef rady programowej pytał jednak o to i takie otrzymał zapewnienie.

Zapowiedź powrotu Cejorwskiego do Trójki wywołała mieszane uczucia. Jedni się cieszą, pamiętają jego audycję i przyznają, że co jak co, ale o podróżach Cejrowski opowiada ciekawie. Inni piszą, że to wstyd. "Koniec świata, biedna Trójka, "Czy już wiadomo, o której trzeba zmienić stację" – komentują internauci.

"Audycja podzwrotnikowa" i Wojciech Cejrowski wracają do Trójki. kiedyś słuchałem - teraz się trochę obawiam...

Opublikowany przez Jacek Czarnecki na 23 czerwca 2017
Cejrowski prowadził tę audycję w Trójce od 2007 do 2010 roku, z krótką przerwą. Rozstał się ze stacją za czasów Magdy Jethon.
Trwa ładowanie komentarzy...