Spiskowe teorie się sprawdzają? Zatrzymano pierwszą osobę, śmierć Magdy Żuk i modelki może być powiązana

Jak informują detektywi z Lampart Group, "nieprzerwanie trwają prace nad powiązaniem spraw Magdaleny Żuk i Karoliny K., a w związku ze śmiercią tej drugiej kobiety właśnie zatrzymano pierwszą osobę.
Jak informują detektywi z Lampart Group, "nieprzerwanie trwają prace nad powiązaniem spraw Magdaleny Żuk i Karoliny K., a w związku ze śmiercią tej drugiej kobiety właśnie zatrzymano pierwszą osobę. Fot. Facebook.com/MagdaLena Żuk
Choć oficjalnie organy ścigania odrzucały tę wersję, dziś okazuje się, iż sprawa zmarłej w niejasnych okolicznościach w Egipcie Magdaleny Żuk jednak może być powiązana z wcześniejszą śmiercią modelki Karoliny K. w Karpaczu. Jak poinformowało zajmujące się tymi sprawami biuro detektywistyczne Lampart Group, organy ścigania na jednym z polskich lotnisk właśnie zatrzymały "jedną z kluczowych osób w sprawie Karoliny K.", a "prace nad powiązaniem spraw Magdaleny Ż. i Karoliny K. trwają nieprzerwanie".

"O wszelkich dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco" – czytamy w najnowszym komunikacie Lampart Group. Detektywi dodają w nim, że do prokuratury i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zostały przez nich złożone zawiadomienia uzupełniające, których celem jest doprowadzenie do wznowienia postępowania w sprawie prawdopodobnego zabójstwa Karoliny K. Przede wszystkim Lampart Group zdradza jednak, iż na jednym z polskich lotnisk miało dojść do zatrzymania "jednej z kluczowych osób w sprawie Karoliny K., powiązanej również z innymi kobietami".

Jak informowaliśmy w naTemat, już na początku maja to detektywi z Lampart Group postawili bardzo konkretną i udokumentowaną tezę na temat okoliczności wyjazdu 27-letniej Magdaleny Żuk do Egiptu i jej tajemniczej śmierci w tym kraju.
Lampart Group SA
oświadczenie w sprawie ustaleń na temat śmierci Magdaleny żuk w Egipcie

Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. "dziewczyna do towarzystwa".(...)

W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą.

Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki.

Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce.
Czytaj więcej

Ustalenia Lampart Group były znacznie lepiej uszczegółowione niż rzekome informacje Krzysztofa Rutkowskiego i tworzyły wiarygodną hipotezę. Już wówczas detektywi twierdzili, iż ich działania mogą doprowadzić do zatrzymania" wytypowanych przez nich osób i postawienia im "zarzutów uczestnictwa w międzynarodowej organizacji przestępczej".
Trwa ładowanie komentarzy...