Cher wyśmiała wizytę Trumpa w Warszawie. "Jedzie do Polski, bo są antyimigranccy, populistyczni i mają prawicowy rząd"

Cher  jest zaciekłą przeciwniczką Donalda  Trumpa. Po mistrzowsku wyjaśniła dlaczego prezydent USA jedzie do Warszawy.
Cher jest zaciekłą przeciwniczką Donalda Trumpa. Po mistrzowsku wyjaśniła dlaczego prezydent USA jedzie do Warszawy. Fot. YouTube.com/NBCNews
Wizyta Donalda Trumpa wzbudza emocje nie tylko w Polsce. Za oceanem nie brakuje krytycznych uwag, które pokazują, jak postrzegana jest obecna ekipa rządząca w Warszawie. W sprawie wypowiedziała się też słynna piosenkarka Cher, która przypomniała, jak cięty ma język.

Cher ma liczne grono fanów jako piosenkarka, ale mało kto wie o jej politycznym zaangażowaniu. Tymczasem znowu udowodniła, że na polityce się zna i po mistrzowsku wyjaśniła, dlaczego Donald Trump leci do Warszawy. Jej zdaniem prezydent USA wybrał się Polski, bo to kraj "antyimigrancki, populistyczny i ma prawicowy rząd", który to obiecał Trumpowi tłumy fanów i zero protestów.
Cher słynie z ostrej, a czasami nawet niecenzuralnej krytyki wobec Donalda Trumpa. Na wiecu poparcia dla Hillary Clinton mówiła, że Trump przypomina jej połączenie Stalina i Hitlera, a kampania ówczesnego kandydata do fotela w Białym Domu to "rasistowski cyrk".
Trwa ładowanie komentarzy...