Donald Trump długo nie zapomni tych 12 sekund z wizyty w Polsce. Gest Agaty Kornhauser-Dudy zirytował prezydenta USA

Agata Konrhauser-Duda uczyniła afront prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi. Ostentacyjnie ominęła jego wyciągniętą w jej kierunku dłoń i przeszła do uścisków z Melanią Trump.
Agata Konrhauser-Duda uczyniła afront prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi. Ostentacyjnie ominęła jego wyciągniętą w jej kierunku dłoń i przeszła do uścisków z Melanią Trump. Fot. Twitter.com/Exen
Melania i Donald Trumpowie podczas wiecu na pl. Krasińskich w Warszawie nie mogli przestać wychwalać gościny, jaką zgotowali im Agata i Andrzej Dudowie. Czy jednak Amerykanie naprawdę zapamiętają polską parę prezydencką tak dobrze? Wątpliwe. Znany ze swej małostkowości Donald Trump raczej szybko nie zapomni afrontu, którego przed kamerami mediów z całego świata doznał od polskiej Pierwszej Damy.

Niby wizyta Melanii i Donalda Trumpów w Polsce przebiegała w niezwykle serdecznej atmosferze, ale podczas pożegnania gości zza oceanu z Agatą i Andrzejem Dudami doszło do sytuacji, która 45. prezydentowi Stanów Zjednoczonych się nie spodobała. Donald Trump nie mógł skryć poirytowania, gdy polska Pierwsza Dama zamiast uścisnąć wyciągniętą w jej kierunku dłoń, ostentacyjnie go ominęła i przeszła do uścisków z Melanią Trump.
Pierwsze Damy Polski i USA spędziły wspólnie całe czwartkowe przedpołudnie. Gdy Andrzej Duda podejmował Donalda Trumpa na Zamku Królewskim, Agata Kornhauser-Duda najpierw ugościła Melanię Trump w Belwederze, a następnie obie panie udały się na spotkanie z dziećmi w Centrum Nauki Kopernik.
Trwa ładowanie komentarzy...