RELACJA ZAKOŃCZONA WAŻNE

"A mury runą." Pieśń Kaczmarskiego znów piosenką demonstrujący przeciw władzy

Zakończyły się przemówienia pod Sejmem. Dorota Stalińska zaintonowała piosenkę Jacka Kaczmarskiego. Część osób rozchodzi się. Na godz. 21 przed Kancelarią Prezydenta zapowiedziano kolejną demonstrację.

W ocenie policji przed Sejmem jest 4,5 tysiąca osób

Policja podkreśla, że demonstracja przebiega spokojnie. Uczestnicy przyjechali z całej Polski. Łącznie 16 autokarów i dwa busy.

Wiadomo co będzie dziś "Wiadomościach" TVP

W telewizji publicznej żyją wypowiedzią Adama Michnika. Gdy naczelny "Gazety Wyborczej" szedł na scenę dziennikarz Tvp Info zadał mu pytanie: – Kiedy pan przeprosi za brata? – Kiedy ty, sku...nie zmądrzejesz – odpowiedział emocjonalnie Adam Michnik.

To nie są bojówkarze i puczyści. Zdjęcia protestujących pod Sejmem

Nasz fotoreporter jest pod Sejmem. Zrobił zdjęcia protestujących. Czy tak wyglądają zamachowcy? Demonstrują w obronie Sądu Najwyższego.

Wielkie zjednoczenie? Kobiety biorą sprawy w swoje ręce

Dzisiaj to obecna obecność, że my do demokracji dorośliśmy – prof. Monika Płatek. Podkreśla, że zapadły ustalenia. I na scenę zaprosiła na scenę działaczki. Członkinie kobiecych organizacji wzięły sprawy w swoje ręce. Zapadły decyzje na najbliższe dwa tygodnie. – To jest zjednoczenie opozycji – pada ze sceny.

"Zwyciężymy! Zwyciężymy!" Trwa protest pod Sejmem

Działacze KOD-u zamierzają zostać pod Sejmem przez najbliższe kilka dni.

"To już było. Przed stocznią stały całe tysiące ludzi". Krzywonos wspomina protesty z lat 80-tych

– 37-lat temu pod Stocznią Gdańską zebrało się tysiące ludzi. Przyszli też ci, którzy przyjechali na wakacje. Wy nie wyjeżdżajcie. Przyjdźcie – apeluje Henryka Krzywonos.– 37-lat temu pod Stocznią Gdańską zebrało się tysiące ludzi. Przyszli też ci, którzy przyjechali na wakacje. Wy nie wyjeżdżajcie. Przyjdźcie – apeluje Henryka Krzywonos.