Na to idzie twój abonament. W Polskim Radiu Białystok codziennie czytają fragmenty biografii Zenka Martyniuka

Zenek Martyniuk ma biografię. Czyta ją Polskie Radio Białystok.
Zenek Martyniuk ma biografię. Czyta ją Polskie Radio Białystok. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Kiedy wydaje ci się, że życie już cię niczym nie zaskoczy, że widziałeś i słyszałeś już wszystko – po prostu weź głęboki oddech i poczekaj chwilę. Nowa inicjatywa białostockiego oddziału Polskiego Radia rozkłada na łopatki. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, od poniedziałku do piątku możecie się zapoznać z fragmentami życiorysu Zenka Martyniuka.

Na antenie odczytywana jest książka "Życie to są chwile" (tytuł wzięty oczywiście z jednego z hitów Zenka), którą napisała Martyna Rokita, autorka wywiadu z wokalistą. To opowieść o życiu podlaskiej gwiazdy disco polo. O jego życiu, karierze i miłości.

W rolę narratorki wciela się w radiu Magdalena Pietruczak, a Zenkiem Martyniukiem został Wojciech Straszyński. Fragmenty książki są prezentowane w Polskim Radiu Białystok od poniedziałku do piątku o godzinie 9:45 i 21:45.

W mediach publicznych od dłuższego czasu trwa osobliwy festiwal uprzejmości wobec Martyniuka. Jak pisaliśmy w naTemat, zaledwie kilka dni temu TVP Info przyrównało gwiazdora disco polo do... Ryśka Riedla.

Źródło: Wirtualne Media
Trwa ładowanie komentarzy...