Ekspert "Wiadomości" ostro o Romanie Giertychu. "Chciałoby się powiedzieć, że to adwokat mafii"

Ekspertem "Wiadomości" był pracownik związanej z PiS "Gazety Polskiej Codziennie". Porównał PO do mafii, a Romana Giertycha do adwokata mafii.
Ekspertem "Wiadomości" był pracownik związanej z PiS "Gazety Polskiej Codziennie". Porównał PO do mafii, a Romana Giertycha do adwokata mafii. screen "Wiadomości" TVP1
Topniejąca widownia "Wiadomości" TVP1 mogła dziś usłyszeć kilka "ciepłych" słów o Platformie Obywatelskiej i Romanie Giertychu. W roli eksperta wystąpił Adrian Stankowski, publicysta związanej z PiS "Gazety Polskiej Codziennie" (szefem spółki Forum wydającej pismo jest kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Grzegorz Tomaszewski).

Pracownik GPC komentował kolejne taśmy, na których potajemnie nagrano polityków niezwiązanych z PiS (głównie PO, ale również innych partii).

"[Roman Giertych jest] adwokatem Platformy Obywatelskiej. Chciałoby się powiedzieć, że wręcz to jest taki adwokat mafii, bo ta formacja przypomina bardziej ugrupowanie mafijne, a nie partię polityczną" – powiedział Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie".

Roman Giertych jeszcze nie skomentował materiału w "Wiadomościach" TVP i wypowiedzi ich eksperta.
Trwa ładowanie komentarzy...