Fani nowych "Wiadomości" będą wniebowzięci. Ewa Bugała ma na stałe wrócić do flagowego programu TVP

Ewa Bugała wraca do "Wiadomości" TVP.
Ewa Bugała wraca do "Wiadomości" TVP. Fot. TVP
Trwają ruchy tektoniczne w "Wiadomościach" TVP. Jak donosi branżowy serwis WirtualneMedia.pl, do flagowego programu "dobrej zmiany" wraca Ewa Bugała. Powrót do redakcji przy warszawskim pl. Powstańców Bugała być może zapewniła sobie materiałami o nowej porcji nagrań z podsłuchów założonych w restauracji "Sowa & Przyjaciele", które pojawiły się w "Wiadomościach" w ostatnich dniach.

Ewa Bugała szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy "dobrej zmiany" dokonywanej przez Prawo i Sprawiedliwość na mediach publicznych. Choć nie miała za sobą zbyt imponującej kariery w mediach, trafiła do najważniejszego programu informacyjnego Telewizji Polskiej na miejsce doświadczonych dziennikarzy, którzy stracili pracę w wyniku czystek zarządzonych przez nową władzę. Za tę szansę odwdzięczała się materiałami, w których bezpardonowo atakowała w przeciwników PiS.

Ku powszechnemu zaskoczeniu, w maju TVP poinformowała jednak o odejściu Ewy Bugały z "Wiadomości". 28-latka została przesunięta do TVP Info, gdzie zaczęła prowadzić program "Nie da się ukryć". Teraz serwis WirtualneMedia.pl donosi jednak, że z nieoficjalnych informacji napływających z mediów publicznych wynika, iż Bugała pracę w TVP Info będzie łączyła z powrotem do "Wiadomości".

Powrót Ewy Bugały do "Wiadomości" zbiega się w czasie z – rzekomo przymusowym – urlopem kontrowersyjnej szefowej tego programu Marzeny Paczuskiej. Jak informowaliśmy w naTemat, spekuluje się, iż po urlopie może ona już nie wrócić do kierowania "Wiadomościami". W ucięciu dyskusji na ten temat nie pomógł tweet Marzeny Paczuskiej, w którym zasugerowała, że nie dzieje się nic niezwykłego i odpoczywa na włoskiej Ponzie, ale w rzeczywistości opublikowała zdjęcie sprzed 9 lat wykonane przez zupełnie inną osobę.


źródło: WirtualneMedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...