Internauci z całego świata zachwyceni panoramą polskiego miasta. Trzeba to zobaczyć

Nie zgadniecie jakie to miasto. Trochę ponad godzinę lotu z Warszawy. Leży w Polsce. Chodzi o Szczecin. Internauci wpadli w zachwyt. Panoramę 3600 stopni wykonaała firma – aerovideopl
Nie zgadniecie jakie to miasto. Trochę ponad godzinę lotu z Warszawy. Leży w Polsce. Chodzi o Szczecin. Internauci wpadli w zachwyt. Panoramę 3600 stopni wykonaała firma – aerovideopl Fot. screen/facebook.com/aerovideopl
Zachodzące słońce, rozświetlony zamek, Wały Chrobrego, a do tego jeszcze żaglowce. Tak, to wszystko w Polsce! Podpowiemy, że niedawno odbyły się tam regaty żaglowców.

Internauci wpadli w zachwyt nad panoramą Szczecina, tzw. 360 stopni i w dodatku z lotu ptaka.
Panorama wykonana została podczas The Tall Ships Races Sail Training International. Przy Wałach Chrobrego pojawiło się mnóstwo miłośników żeglarstwa i ...pięknych widoków. Trudno inaczej ocenić przycumowane żaglowce. A po drugiej stronie zachwyca plaża miejska i rozświetlone Nabrzeże Starówka.

#Szczecin <3

Opublikowany przez Szczecin Floating Garden na 9 sierpnia 2017
W drodze do Świnoujścia, czy Międzyzdrojów warto zatrzymać się i zobaczyć to miasto. Pospacerować uliczkami koło zamku, wspomnianymi Wałami, czy obok nowej filharmonii. Nie straszą już zakątki przy Basenie Zachodnim czy Wyspie Grodzkiej.
Trwa ładowanie komentarzy...