Piotr Fronczewski zaatakowany przez Krystynę Pawłowicz. "Antypolska rola"

Piotr Fronczewski zaatakowany przez Krystynę Pawłowicz
Piotr Fronczewski zaatakowany przez Krystynę Pawłowicz Fot. Wolne Sądy
Aktor Piotr Fronczewski stanął w obronie niezależności sądów, więc bardzo szybko wzięto go na celownik. "Stanął tam, gdzie dawniej stało ZOMO" - napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz.

- Jakie będziesz miał szanse na uczciwy proces, jeśli okaże się, że w sądzie walczysz z kuzynem członka rządu, od którego zależy uposażenie, awans i dalsza kariera sędziego? - pytał w internetowym nagraniu Fronczewski. Nagranie zostało opublikowane na Facebooku w ramach akcji #WolneSądy.
Reakcja nastąpiła szybko. Posłanka Pawłowicz natychmiast przystąpiła do ataku. Na Facebooku napisała, że choć Fronczewski to jest dobrym aktorem, to nie ma dla niego nadziei.

"Przyłączył się do oficerów byłej SB, mazgułów od "kulturalnego stanu wojennego", bojówek zadymiarzy nienawidzących modlących się ludzi i "wyjątkowej kasty", której "sprawiedliwości" najwyraźniej jeszcze w swym życiu miał szczęście nie poznać" - brzmi fragment jej wpisu.

Pawłowicz pisze, że "można jeszcze jakoś zrozumieć niektóre rozhisteryzowane emerytowane i przedemerytalne koleżanki ze sceny pana Fronczewskiego". Ale co do samego aktora odczuwa żal, bo w pamięci o nim pozostanie tylko "antypolska rola".

Trwa ładowanie komentarzy...