Przerażające wideo w sieci. Grupa nastolatków znęca się nad kolegą i zrzuca go z balkonu

Nastolatkowie zrzucili z balkonu kolegę.
Nastolatkowie zrzucili z balkonu kolegę. Fot. Youtube
Grupa nastolatków, najprawdopodobniej z Działoszyna, zrzuciła z wysokości ok. trzech metrów kolegę. Na szczęście nic mu się nie stało. Nagranie zdarzenia trafiło do sieci.

Sytuacja, którą widać na filmie, miała miejsce w czerwcu tego roku. Na nagraniu widać, że grupa nastolatków siedzi na balkonie domu jednorodzinnego. Nagle jedne z nich wpada na pomysł, by "dla żartu" zrzucić siedzącego obok kolegę. Pomagają inni i rówieśnik spada z wysokości około trzech metrów. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kiedy film trafił do sieci, komisariat policji w Działoszynie odebrał zgłoszenie w tej sprawie. Jeszcze tej samej nocy na skrzynkę komisariatu Policji w Działoszynie dotarło anonimowo zgłoszenie. – Nieletni nie odniósł żadnych obrażeń. My po otrzymaniu filmu na e-mail przeprowadziliśmy czynności, komisariat policji w Działoszynie przyjął zawiadomienie o przestępstwie i prowadzimy postępowanie przygotowawcze – poinformował rzecznik KPP w Pajęcznie kom. Jacek Karczewski.

Funkcjonariusze prowadzą czynności w związku z możliwością popełnienia przestępstwa z art. 160 kk., czyli narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Trwa ładowanie komentarzy...