Finał 7. sezonu "Gry o Tron" za darmo w kinie. Nie lada gratka dla polskich fanów serialu

Finał 7. sezonu "Gry o Tron" będziemy mogli zobaczyć w kinach w całej Polsce.
Finał 7. sezonu "Gry o Tron" będziemy mogli zobaczyć w kinach w całej Polsce. Kadr z serialu "Gra o Tron"
Przed nami finał 7. sezonu jednego z najlepszych i najbardziej popularnych seriali w historii. Emocje w walce o panowanie w Westeros sięgają zenitu, a ich zwieńczenie będzie równie widowiskowe jak bitwa ze smokiem z najnowszego odcinka. Do tej pory "Grę o Tron" mogliśmy oglądać jedynie przed ekranem telewizora czy komputera. Teraz mamy szansę zobaczyć losy Daenerys, Jona, Tyriona i reszty na ekranie kina. Złaszcza, że ostatni odcinek tego sezonu będzie mieć filmową długość: potrwa 80 minut!

Sieć Helios przygotowała specjalne seanse w całej Polsce na 28 sierpnia. Wcześniej trzeba się jednak zarejestrować na stronie i 26 sierpnia (sobota, od 10:00) odebrać bezpłatne, podwójne zaproszenie w wybranym kinie. Zła informacja dla warszawiaków - w stolicy Helios dopiero w przyszłym roku otworzy nową placówkę, więc będziecie się musieli wybrać do innego miasta.

28 sierpnia na naszych ekranach zobaczycie ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach! Nie przegap: www.helios.pl/pokaz_got

Opublikowany przez Helios Polska na 11 sierpnia 2017
Seans będzie bezpłatny dlatego spodziewamy się, że kina będą pękać w szwach. Sam Helios nie gwarantuje nam miejsca do siedzenia w fotelu "Fakt rejestracji internetowej i wydrukowania potwierdzenia nie gwarantuje miejsc, gdyż ich ilość jest ograniczona. Decyduje kolejność odbioru biletów w kasie kina". Moje zgłoszenie ma nr 2630, a zapisy dopiero ruszyły, więc coś czuję, że przy kasach Heliosa toczyć się będzie prawdziwa gra... o fotel.
Trwa ładowanie komentarzy...