Lech Wałęsa spotkał w Gdańsku Wojciecha Cejrowskiego. Na co dzień wrogowie, tym razem mają wspólne zdjęcie

Wałęsa i Cejrowski na wspólnej fotografii.
Wałęsa i Cejrowski na wspólnej fotografii. Facebook / Lech Wałęsa
Jarmark Dominikański w Gdańsku to impreza, która przyciąga rzesze turystów. Na straganach pośród stosu tandety można wynaleźć ciekawe perełki, ale prawdziwe cuda zdarzają się niezwykle rzadko. Wspólne zdjęcie Lecha Wałęsy i Wojciecha Cejrowskiego to niewątpliwie właśnie jeden z nich.

Lech Wałęsa nie stroni od fotografowania się z turystami odwiedzającymi gdańską starówkę. Bez większej przesady można powiedzieć, że były prezydent sam powoli staje się lokalną atrakcją turystyczną. Wałęsa chętnie pozuje, dzieli się też zdjęciami na Facebooku, ale czasem zdarzają się takie dni, że – jak sam przyznaje – człowiek przestaje myśleć.
Taki dzień miał miejsce wtedy, gdy Lech Wałęsa stanął obok stoiska Wojciecha Cejrowskiego. Podróżnik znany z prawicowych poglądów nie szczędził swego czasu ostrych słów pod adresem byłego prezydenta, nazywał go kapusiem, który pił wódkę z komunistami. W Gdańsku promował swoje książki, gdy do stoiska podszedł Wałęsa.

Nie wiadomo, o czym panowie rozmawiali, nawet nie wiadomo, czy w ogóle wymienili między sobą grzecznościowe "dzień dobry". Ale internet obiegły dwie fotografie, na których widać Lecha Wałęsę i Wojciecha Cejrowskiego.
Trwa ładowanie komentarzy...