"Bycie dziadkiem bywa ciężkie". Kasia Tusk pokazała nagranie z Donaldem Tuskiem, które rozczuli nawet jego wrogów

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie urocze nagranie z zabaw przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska z wnukiem.
Kasia Tusk opublikowała na Instagramie urocze nagranie z zabaw przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska z wnukiem. Fot. Instagram.com/makelifeeasier_pl
Jak wygląda typowy weekend najbardziej wpływowego polityka Europy? Rąbka tajemnicy w tej sprawie właśnie uchyliła Kasia Tusk. W swojej instagramowej relacji popularna blogerka modowa sprawiła fanom prawdziwą niespodziankę i wrzuciła krótkie nagranie, na którym widać, jak z jednym z jej bratanków bawi się jej tata, czyli przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Filmiku nie ma na głównym profilu Kasi Tusk na Instagramie, gdzie funkcjonuje ona pod renomowaną blogerską marką Make Life Easier. Ta urocza niespodzianka czeka na tych fanów Kasi Tusk, którzy zaglądają do jej intagramowych relacji, czyli materiałów dostępnych jedynie czasowo i tylko przez aplikację, które instagramerom służą do dokumentowania najprzyjemniejszych momentów z dnia. Krótki filmik z udziałem Donalda Tusk i jednego z jego wnuków jest tak uroczy, że nie mogliśmy sobie odmówić uchwycenia jednego kadru.
"Ciężkie życie dziadka" Donald Tusk ma dzięki owocom związku jego syna Michała Tuska z Anną Lew-Tusk. Pierwszy na świat w 2009 roku przyszedł Mikołaj, a trzy lata później rodzina Tusków świętowała narodziny Mateusza.
Trwa ładowanie komentarzy...