Magda Gessler cofa rekomendacje restauracjom z "Kuchenny Rewolucji". "Nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje"

Magda Gessler cofa rekomendacje kilku restauracjom, którym wcześniej pomogła w programie "Kuchenne Rewolucje".
Magda Gessler cofa rekomendacje kilku restauracjom, którym wcześniej pomogła w programie "Kuchenne Rewolucje". Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Kilka lokali, które przeszły metamorfozę w "Kuchennych rewolucjach" traci rekomendacje słynnej restauratorki. Powód? Nie stosują się do tego, co radziła im Magda Gessler. Mistrzyni kuchni zabrania firmować je swoim nazwiskiem i grozi podjęciem kroków prawnych. W tropieniu restauracji, które działają wbrew wytycznym pomagają jej internauci i lista stale się wydłuża.

Wszystko zaczęło się od podejrzenia dotyczącego lokalu w Łebie. "Brudno, ciemno i do kulinarnego kunsztu dalekooooo" – to tylko jeden z wielu komentarzy na temat lokalu prowadzonego przez bohaterów jednego z odcinków "Kuchennych Rewolucji". Restauracja przeszła rewolucję, jednak wróciła do stanu przed wizytą Magdy Gessler.

UWAGA "ŁEBSKA CHATA" - Łeba!! Używanie mojego nazwiska, przez tą restauracje, niezależnie od kontekstu, od marca 2014...

Opublikowany przez Magda Gessler na 10 sierpnia 2017
Post z lokalem z Łeby wywołał falę komentarzy, w których internauci dopytywali się także o inne budzące wątpliwości restauracje. Okazuje się, że w sumie na czarnej liście Magdy Gessler jest już pięć lokali. To "Łebska Chata" w Łebie, "Świnka i Rybka" w Redzie, "Rybka" w Gdańsku, "U Schabińskiej" w Jaśle oraz "Owce i Róże" z Brennej.
Magda Gessler odbiera im rekomendacje i nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za jakość oferowanych tam posiłków i usług.
Trwa ładowanie komentarzy...