Andrzej Duda traci kolejnego współpracownika. Tym razem z pracy zrezygnował nadworny fotograf

Andrzej Duda stracił nadwornego fotografa.
Andrzej Duda stracił nadwornego fotografa. Fot. Kancelaria Prezydenta RP
Andrzej Hrechorowicz poinformował za pośrednictwem Twittera o rezygnacji z funkcji osobistego fotografa prezydenta Andrzeja Dudy. I choć on sam nie chce komentować powodów tej decyzji, w sieci nie brak spekulacji na ten temat.

Od 15 sierpnia nie jestem już fotografem prezydenta – poinformował na Twitterze nadwodny fotograf Andrzeja Dudy. Nie chce komentować powodów rezygnacji, pisze jedynie enigmatycznie o powodach osobistych. Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i zainteresowanie, zapewnia, że rozstaje się z Kancelarią Prezydenta, ale nie z aparatem fotograficznym i jego zdjęcia nadal będzie można oglądać.
"Osobisty fotograf dużo widzi i słyszy", "Koziej chwalił wybór szefa BBN, walka o TVP to część tej układanki", "Kolejne rozczarowanie nadchodzące z Pałacu", "Dziwne te ostatnie zmiany" czy "Najpierw Magierowski, potem Sadurska, teraz pan, czy muszą odchodzić najlepsi?" – to tylko niektóre z komentarzy, jakie można przeczytać pod postem Hrechorowicza. Wielu internautów wietrzy spisek, niektórzy zaczynają spekulować, że na prawicy trzeba rozpocząć poszukiwania nowego kandydata na prezydenta.
Trwa ładowanie komentarzy...