Lubisz na ostro? Od samego oglądania tych zawodów robi się gorąco i zaczyna palić w ustach

Fani ostrego jedzenia zmierzyli się w niezwykłym konkursie. Od samego patrzenia pali w gardłach.
Fani ostrego jedzenia zmierzyli się w niezwykłym konkursie. Od samego patrzenia pali w gardłach. Fot.facebook.com/uniladmag
Od samego patrzenia pali w gardle. Kilku śmiałków wzięło udział w niezwykłym ostrym festiwalu. Co ciekawe, wygrała kobieta. Jeden z oglądających filmik nawet skomentował: – Zdziwiłem się, gdy facet z prawej zrezygnował. Był w trybie bestii.

To nie był festiwal horrorów, ale nie można spokojnie patrzeć. Fani ostrego jedzenia zmierzyli się w jedzeniu papryczek chilli. Skala ostrości poraża, podobnie jak odporność żołądków uczestników konkursu.
Hottest Chilli Challenge In The World

How far would you get in this chilli eating competition? Clifton Chilli Club

Opublikowany przez UNILAD na 19 sierpnia 2017
Bezcenne jest też czytanie komentarzy pod filmikiem. Nie wszystkie nadają się do przytoczenia. Niektórzy zauważyli, że wśród uczestników brakuje przedstawicieli Azji. Mogliby nie dać szans reszcie zawodników.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.