Bezbłędna odpowiedź byłego premiera. Gdy Miller usłyszał, że to PiS wprowadził Polskę do UE, nie mógł sobie odmówić

Leszek Miller w bezbłędny sposób odpowiedział wiceministrowi Szymańskiemu.
Leszek Miller w bezbłędny sposób odpowiedział wiceministrowi Szymańskiemu. Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta
O tym, ze rząd PiS lubi przypisywać sobie dokonania poprzedników wiadomo nie od dziś. Ale minister Szymański wyraźnie przesadził twierdząc, że to Prawo i Sprawiedliwość wprowadzało Polskę do UE. Leszek Miller skomentował to w naprawdę mistrzowskim stylu.

Konrad Szymański w wywiadzie udzielanym na antenie Polskiego Radia zauważył, że formacja Jarosława Kaczyńskiego jest właśnie tą, która wprowadzała Polskę do Unii Europejskiej. Trudno powiedzieć, na czym opierał się wiceszef MSZ, w każdym razie jego słowa spotkały się szybko z reakcją internautów.
Robert Gwiazdowski opublikował zdjęcie, na którym widać premiera Leszka Millera i ówczesnego szefa MSZ Włodzimierza Cimoszewicza podpisujących traktat akcesyjny. Podpis pod zdjęciem: Jarosław Kaczyński i Witold Waszczykowski. Ironii i poczucia humoru nie można odmówić Gwiazdowskiemu. Ale jeszcze lepszą ripostą popisał się Leszek Miller. – I nawet się pan nie zarumienił, Panie ministrze. Przecież ja jeszcze żyję – stwierdził na Twitterze były premier.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca