Zaskakujące doniesienia brytyjskiej gazety. Kate zaszła w ciążę podczas wizyty w Polsce?

Dziecko pary książęcej mogło zostać poczęte w Polsce, spekulują brytyjskie tabloidy.
Dziecko pary książęcej mogło zostać poczęte w Polsce, spekulują brytyjskie tabloidy. Zrzut ekranu/Twitter
Brytyjski dziennik „The Sun” donosi, że księżna Kate zaszła w ciążę Polsce. To cytat z okładki tabloidu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, książęca para doczeka się trzeciego potomka.

"The Sun" spekuluje, że księżna Cambridge miała poinformować męża, że chce trzeciego dziecka podczas ich lipcowej podróży do Warszawy. Na tej podstawie gazeta wysnuwa wniosek, że do zapłodnienia doszło właśnie w Polsce.

Nie jest to do końca zgodne z informacjami innego brytyjskiego tabloidu, "Daily Mail", który pisze, że księżna Kate mogła wiedzieć o ciąży już w Polsce, a dowodem ma być to, że na przyjęciu w Warszawie unikała wina.

Pałac Kensington w poniedziałek oficjalnie poinformował, że księżna Cambridge oczekuje trzeciego dziecka. Nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Wiadomość wywołała szaleństwo nad Tamizą porównywalne to tych przy okazji narodzin pierwszego i drugiego royal baby.

Wcześniej jednak Brytyjczycy nie mogli się nadziwić, że mimo iż od ślubu Williama i Kate minął rok, to księżna jeszcze nie jest w ciąży. Gdy okazało się, że Kate spodziewa się pierwszego dziecka, cała Wielka Brytania dyskutowała o płci, wybierała imię "royal baby". Gdy zbliżała się chwila porodu, setki fotoreporterów koczowały przed szpitalem.
źródło: "The Sun"
Trwa ładowanie komentarzy...