Klik i zamawiasz, co chcesz. Dzięki tym narzędziom odnajdziesz się łatwo w ofertach usługodawców

Internetowe wyszukiwarki i porównywarki usług, takie jak Pan Wybierak czy Prąd na klik, pozwalają w łatwy i szybki sposób zamawiać określone usługi
Internetowe wyszukiwarki i porównywarki usług, takie jak Pan Wybierak czy Prąd na klik, pozwalają w łatwy i szybki sposób zamawiać określone usługi 123rf.com
Dla niemałej grupy Polaków wybór lub zmiana dostawcy określonych usług jawi się jako prawdziwa droga przez mękę. Przeraża ich mnogość dostępnych na rynku ofert, obawiają się, że będą mieli problem ze zrozumieniem, co się w nich znajduje i ile będą musieli za to wszystko zapłacić. Poza tym martwią ich związane z tym formalności. Czy tak to właśnie musi wyglądać?

Nic bardziej mylnego! Wystarczy siąść przed komputerem, odpalić przeglądarkę internetową, wpisać łatwy do zapamiętania adres i skorzystać z dobrodziejstwa rządzących wyszukiwarkami i porównywarkami algorytmów. Te narzędzia pozwolą łatwo odnaleźć się w gąszczu ofert i/lub przysłowiowym kliknięciem myszki zamówić bądź zmienić wybrane usługi.

Pan Wybierak

Kompleksowa porównywarka usług telekomunikacyjnych największych polskich operatorów. Gromadząc w jednym miejscu oferty usługodawców, i tych dużych i tych małych, stanowi pomost łączący ich z klientami z całej Polski. Poza podstawowym kryterium, jakim jest cena, serwis przeprowadza analizę oferty telekomów, biorąc pod uwagę kilkadziesiąt parametrów.

Od użytkownika Pan Wybierak wymaga jedynie wybrania danej usługi i wpisania miejsca zamieszkania. Jedno kliknięcie i oczom internauty ukazują się znajdujące się w jego zasięgu oferty telewizji cyfrowej, telefonii czy internetu. Można je następnie posortować według swoich potrzeby i oczywiście zamówić wybraną usługę jednym kliknięciem myszki.

Prąd na klik

Narzędzie, które udowadnia, że zmiana dostawcy energii nie musi być wcale skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Prąd na klik, usługa stworzona przez Orange Energia, to prosty i nowatorski na rynku sposób, aby bezpłatnie zmienić dostawcę prądu online, bez konieczności wychodzenia z domu i podpisywania dokumentów w salonie sprzedaży czy poprzez kuriera.

Użytkownik serwisu musi tylko wpisać swój kod pocztowy i kliknąć przycisk, aby specjalnym kalkulatorem sprawdzić, ile obecnie wydaje na energię i ile pieniędzy może zaoszczędzić na płaconych za nią rachunkach. Następnie ma możliwość wypełnić online wniosek o zmianę operatora i autoryzować całą umowę za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Dodatkowo operator daje nowym klientom 200 zł bonusu do wykorzystania w rozliczeniu rachunku za prąd.

Comperia

Pierwsza w Polsce bezpłatna porównywarka usług finansowych. Powstała, aby zainteresowani kontami, kredytami, lokatami i ubezpieczeniami użytkownicy mogli porównać i wybrać w jednym miejscu najlepsze usługi, jakie mają do zaoferowania indywidualnym klientom i firmom banki oraz towarzystwa ubezpieczeniowe.


Platforma Comperia stawia na prostotę i komfort użytkownika. Oferty ułożone są w czytelny, jasny sposób i posortowane odpowiednio dla produktu, np. wedle wysokości raty, oprocentowania lub ceny. Co ciekawe, serwis dodatkowo daje możliwość porównania usług telekomunikacyjnych dostępnych w ofercie sieci komórkowych.
Trwa ładowanie komentarzy...