Ujawniono problemy Kingi Dudy. Jest ofiarą hejtu rówieśników, mama osładza jej to wypadami na zagraniczne zakupy

Kinga Duda ma słono płacić za politykę swojego ojca. Córka prezydenta Andrzeja Dudy ma zmagać się z hejtem i niechęcią rówieśników.
Kinga Duda ma słono płacić za politykę swojego ojca. Córka prezydenta Andrzeja Dudy ma zmagać się z hejtem i niechęcią rówieśników. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Na wielką niechęć okazywaną przez rówieśników ma uskarżać się prezydencka córka Kinga Duda. Jak ujawnia kolorowa prasa, to w obawie przed zaostrzeniem hejtu zdecydowano, że Kingi Dudy zabraknie wśród uczestników niedawnych spotkań z prezydentem USA Donaldem Trumpem i brytyjską parą książęcą Williamem i Kate. Trzymanie się z dala od takich wydarzeń miała córce doradzać sama Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.

Takie ustalenia publikuje magazyn "Rewia". Jego dziennikarze sugerują, że w ostatnim czasie najlepszą przyjaciółką Kingi Dudy została właśnie matka, gdyż koledzy ze studiów traktują 22-letnią córkę prezydenta nie najlepiej. Dla jednych Kinga Duda ma być obiektem hejtu, a znajomi ze stdiów podobno traktują ją jako okazję do... zarobienia. Na przykład na cennych dla tabloidów zdjęciach, na których widać jak pali papierosy. Córka Andrzeja Dudy ma też otrzymywać pogróżki.

Dlatego walka o utrzymanie jej bezpieczeństwa i prywatności ma być teraz dla Pary Prezydenckiej jednym z najważniejszych wyzwań. W tej sprawie główną odpowiedzialność miała wziąć na siebie Agata Kornhauser-Duda. Przede wszystkim pełni ona rolę doradczyni, która między innymi odciąga Kingę Dudę od okazji do pokazania się przed obiektywami. Nawet przy tak wspaniałych okazjach, jak warszawskie wizyty prezydenta USA i następców brytyjskiego tronu.

Dziennikarze specjalizujący się w tematach towarzyskich ustalili, że Pierwsza Dama znalazła też dobry sposób na zadośćuczynienie córce problemów, które ma ze względu na polityczne zaangażowanie ojca. Jak donosi "Rewia", pewną tradycją miały się już stać wspólne wypady Agaty Kornhauser-Dudy i Kingi Dudy na zagraniczne zakupy.


źródło: "Rewia"
Trwa ładowanie komentarzy...