Łazarewicz: "Wyborcza" wycofała się z organizacji spotkania z Wałęsą. Poszło o słowa nt. jednego z polityków?

fot. Damian Kramski/Agencja Gazeta
Zaskakujący wpis na Cezarego Łazarewicza z "Newsweeka". Dziennikarz napisał na Facebooku, że w siedzibie "Gazety Wyborczej " jednak nie odbędzie się spotkanie z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Powód? Według Łazarewicza kierownictwu "Gazety Wyborczej" nie spodobała się pewna wypowiedź legendy "Solidarności".

O tym, że spotkanie z Wałęsą w siedzibie "Wyborczej" zostało odwołane, Łazarewicz poinformował na Facebooku w imieniu swoim i Andrzeja Bobera. Dziennikarze są autorami wywiadu-rzeki z prezydentem Wałęsą i również mieli być uczestnikami panelu. Wydarzenie miało się odbyć 18 września.

Uprzejmie informujemy, że współorganizowane przez GAZETĘ WYBORCZĄ spotkanie z Lechem Wałęsą i autorami wywiadu rzeki z...

Opublikowany przez Cezary Łazarewicz na 6 września 2017
Jednak według relacji dziennikarza "Newsweeka", wczoraj wieczorem przyszła niespodziewana wiadomość. "Jak się dowiedzieliśmy kierownictwu 'Gazety Wyborczej' nie spodobał się fragment wypowiedzi Prezydenta na temat jednego z polskich polityków" – napisał enigmatycznie Łazarewicz. O którego polityka i które słowa chodzi? Tego dziennikarz już nie ujawnił.
Trwa ładowanie komentarzy...