LOTTE Wedel i PZL wprowadzają nową platformę komunikacji

Fot. materiały prasowe
Efektem rozpoczętej w styczniu 2017 r. współpracy pomiędzy LOTTE Wedel, a PZL jest wprowadzenie z początkiem września zupełnie nowej platformy kreatywnej.

Bohaterami kampanii są chłopiec i zebra. Postaci inspirowane słynnym przedwojennym plakatem Leonetta Cappiella przemierzają współczesny świat w poszukiwaniu ludzi, którzy utracili dziecięcą radość, a receptą na jej odzyskanie są oferowane przez niecodzienny duet wedlowskie słodycze.

W ramach działań wprowadzających nową platformę komunikacyjną przewidziana jest kampania o szerokim zasięgu, uwzględniająca bardzo rozbudowany media mix. Kampania będzie widoczna w telewizji, radio i prasie. Chłopca na zebrze zobaczymy także na nośnikach OOH, w social mediach i punktach sprzedaży.

Wcześniej, bo już w drugiej połowie sierpnia rozpoczęły się działania w digitalu. Aktywności są oparte na interaktywnych i angażujących formatach, tj. pre roll, display. Powstała dedykowana strona internetowa www.chlopiecnazebrze.wedel.pl, na której znajdują się podstawowe informacje o historii tej kreacji.
Trwa ładowanie komentarzy...