"Prosty z tego wniosek, że radni PO zasługują jedynie na kulę w łeb". Nie zgadniesz z jakiej partii pochodzi autor słów

"Prosty z tego wniosek, że radni PO zasługują jedynie na kulę w łeb". Nie zgadniesz z jakiej partii pochodzi autor słów.
"Prosty z tego wniosek, że radni PO zasługują jedynie na kulę w łeb". Nie zgadniesz z jakiej partii pochodzi autor słów. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
"Kanalie i zdradzieckie" mordy już były. Pora na kolejną potworną niby-metaforę – "kula w łeb". Jej autorem jest członek Partii Razem. I chociaż ugrupowanie to lokowane jest w sondażach dużo poniżej progu wyborczego, to jej działacz z Poznania zrobił wszystko, aby tę przepaść pogłębić.

Dotychczas to politycy Prawa i Sprawiedliwości byli znani z brutalnego języka. Prezes jest kategorią samą w sobie; na czoło też wybija się Krystyna Pawłowicz, ale nie oni są autorami powiedzenia – "Prosty z tego wniosek, że radni PO zasługują jedynie na kulę w łeb".
Na profilu społecznościowym użył ich działacz lewicowej partii z Poznania. Zdenerwował się, że radni PO nie zgodzili się zwężenia ulicy pod torowisko. Jego słowa zbulwersowały, ale problemu podobno już nie ma. – Potępiamy takie zachowania. Na szczęście swój wpis usunął już z Facebooka - powiedział Dawid Majewski, rzecznik poznańskiego oddziału partii Razem.

Źródło: "Głos Wielkopolski"
Trwa ładowanie komentarzy...