Rasizm, germanofobia i sugerowanie, że niektóre Polki zasługują na gwałt? Tak Pawłowicz skomentowała Kongres Kobiet

Wpływowa posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w wyjątkowo bulwersujący sposób skomentowała Kongres Kobiet.
Wpływowa posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w wyjątkowo bulwersujący sposób skomentowała Kongres Kobiet. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz traci wszelkie hamulce w swoich facebookowych komentarzach do otaczającej nas rzeczywistości. W sobotę posłanka Prawa i Sprawiedliwości na portalu Marka Zuckerberga postanowiła skomentować trwający w Poznaniu Kongres Kobiet. I zrobiła to w taki sposób, którego wielu nawet po niej się nie spodziewało.

"W Poznaniu dziś Kongres Kobiet pod hasłem - ALERT dla KOBIET. Przy pustej w połowie sali zebrane osoby - sądząc po tym haśle - debatowały..." – czytamy na wstępie krótkiego, ale jakże "treściwego" postu Krystyny Pawłowicz. Dalej posłanka napisała bowiem coś, co można zrozumieć jako sugestię, iż działaczki Kongresu Kobiet zasługują na zgwałcenie przez uchodźców, a każdy muzułmański "gość Merkel" to gwałciciel.

W Poznaniu dziś Kongres Kobiet pod hasłem - ALERT dla KOBIET. Przy pustej w połowie sali zebrane osoby - sądząc po tym...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 9 września 2017
Jak jednak widać w komentarzach do tego wpisu, posłance Prawa i Sprawiedliwości skutecznie udało się podsycić nienawiść wobec uczestniczek Kongresu Kobiet. "Bezmózgowe automaty? Szkoda", "Sponsorował ten kongres jakiś koncern proaborcyjny?", "Tam się zebrały nie kobiety, tylko babochłopy!" – to tylko ułamek z morza hejtu.
Trwa ładowanie komentarzy...