Tajemnicza śmierć na krakowskim Kazimierzu. Młoda kobieta z rozciętym brzuchem, obok zwłoki zakrwawionego mężczyzny

Makabryczną odkrycie na krakowskim Kazimierzu. W jednym z mieszkań przy ul. Estery odnaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety i zwłoki mężczyzny, na których w oczy rzucały się zakrwawione dłonie.
Makabryczną odkrycie na krakowskim Kazimierzu. W jednym z mieszkań przy ul. Estery odnaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety i zwłoki mężczyzny, na których w oczy rzucały się zakrwawione dłonie. Fot . Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Krakowska policja w niedzielny poranek ujawniła tajemniczą sprawę śmierci dwóch osób, których zwłoki znaleziono w mieszkaniu przy popularnej ul. Estery w dzielnicy Kazimierz. Jak wynika ze wstępnych informacji, 26-letnia kobieta na ciele miała liczne rany i rozcięty brzuch. Natomiast na leżących obok zwłokach mężczyzny uwagę policjantów zwróciły przede wszystkim jego zakrwawione dłonie.

Jest stanowczo zbyt wcześnie, by policja mogła oficjalnie poinformować o jakichkolwiek motywach. Jednak pojawiają się spekulacje, iż wiele wskazuje na to, że w Krakowie doszło do tajemniczego podwójnego samobójstwa. Stacja RMF FM informuje, że w mieszkaniu, w którym doszło do tych makabrycznych wydarzeń, funkcjonariusze zabezpieczyli tabletki i niezidentyfikowany na chwilę obecną biały proszek.
Choć na krakowskim Kazimierzu policja interweniowała już po godz. 7:00, późnym popołudniem na miejscu wciąż trwały czynności z udziałem śledczych.

źródło: RMF FM
Trwa ładowanie komentarzy...