Niestety, noworodka nie udało się uratować. Tragiczne informacje po zderzeniu taksówki z karetką

Niestety, noworodka nie udało się uratować. Tragiczne informacje po zderzeniu taksówki z karetką.
Niestety, noworodka nie udało się uratować. Tragiczne informacje po zderzeniu taksówki z karetką. Fot. Paweł Małecki / Agencja Gazeta
Stołeczna policja prosi o pomoc świadków, aby dzięki nim ustalić, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia. Wypadek wydarzył się w środku nocy z soboty na niedzielę w Warszawie na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ulicą Jagiellońską. Z jadącą na sygnale karetką zderzyła się taksówka.

Tuż po wypadku policja informowała, że w zdarzeniu rannych zostało czterech członków załogi ambulansu oraz przewożony w karetce noworodek. Teraz już wiadomo, że bilans tego zdarzenia jest o wiele bardziej tragiczny. Lekarzom nie udało się uratować dziecka – noworodek zmarł kilka godzin po wypadku. Nie ma pewności, czy śmierć dziecka nastąpiła w wyniku wypadku, czy też noworodek już jechał do szpitala w stanie zagrażającym życiu i to, co zdarzyło się na drodze, nie miało w tym przypadku większego znaczenia.

Uważajcie na siebie i na innych ! W nocy z 9/10.09.2017r. Około godz. 01.55 w Warszawie na skrzyżowaniu al. Solidarnoś...

Opublikowany przez Ratownictwo Medyczne - łączy nas wspólna pasja. na 10 września 2017
Okoliczności zdarzenia wciąż są wyjaśniane. Policja wczoraj podawała, iż karetka jechała na sygnale a obaj kierowcy byli trzeźwi.
PODINSP. MAGDALENA BIENIAK
Komenda Stołecznej Policji

Doszło do zderzenia jadącej na sygnale karetki z taksówką. W wyniku tego pierwszy pojazd przewrócił się na bok.

Aby dokładniej ustalić, jak to się stało, policja prosi o pomoc ewentualnych świadków. Przypomnijmy zatem – do tego wypadku doszło tuż przed godziną 2.00 w nocy z soboty na niedzielę. Szczegóły prośby policjantów ze stołecznej Pragi Północ można znaleźć tutaj.

źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl
Trwa ładowanie komentarzy...