Internauci są zachwyceni nowym pomysłem Biedronia. "Trzeba to zrobić w całej Polsce!"

Czy inicjatywa Biedronia zostanie podchwycona w innych miejscowościach?
Czy inicjatywa Biedronia zostanie podchwycona w innych miejscowościach? fot. facebook.com/RobertBiedron
Prezydent Słupska właśnie ruszył z akcją, która zyskała wiele pozytywnych komentarzy internautek i internautów. "Wielki szacunek", "brawa za odwagę", "tak powinno być w całej Polsce" – to tylko kilka z wielu głosów komentatorów. Nowy pomysł Roberta Biedronia to sposób na uczczenie XX-lecia Konstytucji RP.

Akcja prezydenta Roberta Biedronia obejmie wszystkie szkoły w Słupsku. Pomysł jest prosty: przy wejściu do każdej z nich ma zawisnąć preambuła do Konstytucji. Ale to nie wszystko. W ramach inicjatywy "Konstytucja w każdej klasie" prezydent Słupska przez rok będzie prowadził lekcje konstytucyjne dla uczniów i uczennic.

Dzisiaj rozpoczęliśmy akcję 'Konstytucja w każdej klasie'. Przy wejściu do każdej słupskiej szkoły zawiśnie preambuła do...

Opublikowany przez Robert Biedroń na 11 września 2017
O wszystkim Robert Biedroń jak zwykle poinformował na Facebooku. Pomysł szybko zyskał uznanie internautów.
Marta

Dlaczego nikt nigdy wcześniej na to nie wpadł?! Trzymam kciuki za powodzenie w innych miastach!

Magdalena

Świetny pomysł, bo - jak widać - brakuje w narodzie świadomości prawnej i politycznej, obywatelskiej. Czas to zmienić i zacząć pracę u podstaw.

Andrzej

Teraz gdy przykład z góry wskazuje, że Konstytucja nic nie znaczy, taka akcja przywracania szacunku dla niej jest bardzo ważna. Tych na górze już nie zmienimy (no chyba że na innych) ale dzieci jeszcze nie są stracone.

Robert Biedroń wygrał wybory na prezydenta Słupska w 2014 r. Wcześniej był posłem na Sejm – w 2011 r. został wybrany z listy Ruchu Palikota.
Trwa ładowanie komentarzy...