Kolejna ofiara gwałcicieli, którzy napadli na Polkę w Rimini. Nowe fakty

Są nowe ofiary sprawców gwałtu Polki w Rimini. To 19-letni i 20-letni mieszkańcy Bolonii, donoszą włoskie media.
Są nowe ofiary sprawców gwałtu Polki w Rimini. To 19-letni i 20-letni mieszkańcy Bolonii, donoszą włoskie media. Twitter/Corriere della Sera
Według włoskich mediów, ci sami sprawcy, którzy zaatakowali polską parę w Rimini, napadli też na dwóch mieszkańców Bolonii. Jeden z nich stracił telefon komórkowy.

Sprawcy to imigrant z Kongo, dwóch nieletnich synów imigrantów z Maroka oraz Nigeryjczyk. Włoska agencja Ansa podaje, że kolejnymi ofiarami gwałcicieli z Rimini są 19-letni i 20-letni mieszkaniec Bolonii. Policja znalazła telefon jednego z nich podczas zatrzymania u 20-latka Guerlina Butungu z Konga.

Prawdopodobnie do ataku na bolończyków doszło tej samej nocy, podczas której napadnięto na polską parę. Również spacerowali nabrzeżem. Na podstawie zawiadomienia, które złożyli policji wyłania się rysopis osób przypominających wyglądem oprawców polskiej pary i transseksualisty z Peru.

Poszkodowani wkrótce mają złożyć zeznania w prokuraturze. Po nich zarzuty dla członków gangu mają zostać rozszerzone. Już wcześniej pojawiły się podejrzenia, że ta sama grupa napadła na parę turystów 12 sierpnia. Na szczęście kobieta, którą grupa próbowała zgwałcić, uciekła.

Do brutalnego ataku na polską parę
na nabrzeżu w Rimini doszło w nocy z 26 na 26 sierpnia. Polaka dotkliwie pobito, Polkę wielokrotnie zgwałcono.


źródło: ilrestodelcarlino.it
Trwa ładowanie komentarzy...