Wojewódzki kilka dni temu spotkał kibica. Teraz daje "milion złotych" każdemu, kto wyśle pewne zdjęcie

Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się na Facebooku do sytuacji ze słynną psią kupą.
Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się na Facebooku do sytuacji ze słynną psią kupą. Facebook/Kuba Wojewódzki - Król TVN
Kuba Wojewódzki postanowił podzielić się na Facebooku swoim doświadczeniem sprzed kilku dni. Spotkał kibica Legii i nie było to miłe spotkanie.

Wojewódzki opisał, jak miły chłopiec w dresie Legii zaczepił go na ulicy i powiedział: "za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze". Wojewódzki, choć pomyślał, że "na zawsze" to długo, to jednak był pozytywnie zaskoczony, że jego rozmówca użył słowa "Pan" zamiast "patriotycznych zamienników", takich jak Żyd, pedał, ciapaty, ubek.

Ogłoszenie. Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział - Za to, że Pan...

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki - Król TVN na 13 września 2017
Wojewódzki postanowil nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich, którzy, jak się wyraził, widzą rzeczy, których nie ma. "Każdy kto wyśle mi prawdziwe, oryginalne i nie spreparowane zdjecie z mojego programu, na którym osobiście wkładam flagę w kupę otrzyma ode mnie -
Milion złotych w gotówce. Podatek biorę na siebie". Napisał, że przez rok będzie woził taką osobę do pracy, szkoły lub na stadion wybranym przez nią samochodem.

Sprawa psiej kupy od dawna żyje swoją legendą. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ukarała telewizję TVN za emisję programu Kuby Wojewódzkiego, w którym popularny rysownik Marek Raczkowski wtykał polską flagę w psie odchody.

Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie skierował Marek Orzechowski z Ligi Polskich Rodzin. Wtedy Kuba Wojewódzki oceniał, że w Polsce brakuje przestrzeni dla prowokacji i happeningów artystycznych.
Trwa ładowanie komentarzy...