Paweł Kukiz trafił do szpitala. "Sam nie wiedział, co mu się dzieje"

Paweł Kukiz trafił do szpitala i do polityki wróci najwcześniej za około miesiąc.
Paweł Kukiz trafił do szpitala i do polityki wróci najwcześniej za około miesiąc. Dawid Chalimoniuk/Agencja Gazeta
Paweł Kukiz trafił do szpitala i z działalności publicznej ma być wyłączony na około miesiąc. Będzie poddany leczeniu sanatoryjnemu. Jego partyjni koledzy z Kukiz’15 potwierdzili informację w rozmowie z portalem Gazeta.pl. Jak mówią, powodem hospitalizacji jest to, że ich lider się nie oszczędzał.

Kukiz już około tygodnia temu według relacji osoby z Kukiz’15 źle się poczuł i udał się do szpitala w Głuchołazach (woj. opolskie), czyli w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Jak mówi rozmówca Gazety.pl, Kukiz sam "nie wiedział, co mu się dzieje". Jego niedyspozycja to efekt ciągłego stresu, braku snu, fali hejtu, twierdzą współpracownicy. Inne przyczyny to papierosy czy spożywanie dużych ilości napojów energetycznych.

Kukiz ma przejść w szpitalu gruntowne badania, bo podobno co najmniej kilkanaście lat nie był u lekarza. Potem czas na rehabilitację i odnowę biologiczną. Zdaniem osób z jego otoczenia, Kukiz nie oszczędzał się przez ostatnie dwa lata, aż w końcu organizm odmówił posłuszeństwa.

źródło: Gazeta.pl
Trwa ładowanie komentarzy...