Nagranie muzułmanów modlących się w Warszawie wywołało... oburzenie. Poseł PiS pisze, co by z nimi zrobił

Posłowi Stanisławowi Pięcie nie spodobała się grupka modlących się muzułmanów.
Posłowi Stanisławowi Pięcie nie spodobała się grupka modlących się muzułmanów. Dawid Chalimoniuk/Agencja Gazeta/YouTube/Luźna Guma
Media społecznościowe lotem błyskawicy obiegło nagranie, na którym widać grupkę muzułmanów. Mężczyźni idą chodnikiem i w pewnym momencie zaczynają się modlić. Polskie Radio, które opublikowało film, utrzymuje, że zdarzenie miało miejsce w centrum Warszawy.

Nagranie obejrzał poseł PiS Stanisław Pięta i sądząc po jego reakcji na Twitterze, sfilmowana sytuacja go wzburzyła. Napisał, że należy się "mandat za zajęcie pasa ruchu drogowego dla wszystkich, potem deportacja. Zero tolerancji". Pięta wykazał się przy tym dużą gorliwością, oznaczając przy okazji Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji i policję.
Zdaniem Pięty, muzułmanie powinni dostać mandat dlatego, że chodnik to część pasa ruchu drogowego, a jego zajęcie w ten sposób jest karalne. – Wiedzą to świadkowie Jehowy i nigdy nie ustawiają np. stolika – zauważył poseł. Internauci zaczęli dopytywać Piętę na Twitterze, czy przeszkadzają mu także procesje katolickie, które przemieszczają się ulicami. Ten jednak postanowił nie odpowiadać.

To nie pierwszy raz, kiedy Stanisław Pięta atakuje muzułmanów. Niedawno w niecenzuralnych słowach wypowiedział się też na temat nauczycieli, odnosząc się do ich planowanego strajku. Powiedział, że "wyrzuciłby tę czerwoną lumpeninteligencję na pysk". Pięta dodał, że ZNP to postkomunistyczna, progenderowa i prorosyjska organizacja.

źródło: "Super Express"
Trwa ładowanie komentarzy...