To jeden z najważniejszych zakupów w życiu. Musisz odwiedzić to miejsce, jeśli myślisz o własnym mieszkaniu

Fot. materiały prasowe
Decydować się teraz, czy jeszcze trochę poczekać? Spadną czy wzrosną? - pytania o ceny na rynku nieruchomości zadaje sobie każdy, kto myśli o zakupie własnego mieszkania. Ale aspekt ekonomiczny to tylko wierzchołek góry lodowej, bo oprócz szybkiego kursu z finansów oraz prawa własności, potencjalny nabywca, który nie chce wyjść na nowym mieszkaniu jak Zabłocki na mydle, powinien podszkolić się jeszcze w architekturze oraz wziąć dodatkowe lekcje z designu. Albo odwiedzić miejsce, gdzie spotka ekspertów ze wszystkich powyższych dziedzin.

Na przełomie września i października takim miejscem będzie warszawska hala EXPO XXI, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. 30 września i 1 października będzie można tam zapoznać się z ofertami największych warszawskich deweloperów i tym samym wykonać pierwszy krok w kierunku zakupu nieruchomości.

“Jechać przez pół miasta, żeby zebrać kilka folderów? To samo znajdę w internecie” - powie pewnie niejeden sceptyk, zanim dokładnie wczyta się w program targów. Imprezy tego typu już dawno przestały być jedynie przestrzeniami wystawowymi dla reklamowych roll-upów. Na Targach Mieszkań i Domów można, owszem, pozbierać od niezliczonych hostess katalogi z dokładnymi opisami najważniejszych stołecznych inwestycji, ale przede wszystkim - “przepytać” dokładnie przedstawicieli poszczególnych firm deweloperskich na temat charakteru prowadzonych przez nich projektów.
– Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi warszawscy deweloperzy – Robyg, JW Construction, Polnord, 19dzielnica, Nexity, Mennica Polska, Ochnik Development, Bouygues Immobilier, Okam, NCI, Marvipol, Unimax Development. Rozbudowujemy także ofertę Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu, swój udział potwierdzili m. in. Leroy Merlin, Decoroom, Grenton, Heliospower czy Ampio. – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor działu targów z firmy Nowy Adres SA - organizatora targów.

Tych, których przed odwiedzinami na targach wstrzymuje wizja szturmujących poszczególne stoiska tłumów - uspokajamy: nawet jeśli do tych wcześniej upatrzonych ustawi się kolejka, czasu na pewno nie zmarnujecie. Organizatorzy nadchodzącej edycji targów zadbali o to, aby w czasie ich trwania nie zabrakło ciekawych seminariów i spotkań z ekspertami.


Goście targów będą mogli wziąć udział w dwóch rodzajach bezpłatnych seminariów - organizowanych w strefie najmu i zakupu oraz w strefie finansów. Ich tematy zostały dobrane tak, aby dostarczyć odpowiedzi na pytania, które każdy potencjalny nabywca domu czy mieszkania na pewno sobie zada. Robert Kuliga ze Stowarzyszenia Mieszkanicznik przedstawi więc zalety oraz wady kupna i wynajmu mieszkania, a Sebastian Szadryn z pracowni MeblePuzzle zdefiniuje współczesne trendy w projektowaniu wnętrz. Tych, którzy z rynkiem nieruchomości nie mieli wcześniej w ogóle do czynienia, zainteresuje wykład mecenasa Rafała Kusa, który wytłumaczy, jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera. Będzie też coś dla entuzjastów innowacji - seminaria na temat domów inteligentnych i pasywnych.
Wiedzy, którą podczas targów nabędziecie wycenić nie sposób - w przeciwieństwie do zniżek, jakie można będzie na miejscu uzyskać. Kupony, które znajdują się w przewodniku targowym uprawniają , między innymi, do bezpłatnej wyceny nieruchomości, zniżek przy zakupie mieszkania, wykonania darmowych wizualizacji czy rabatów na produkty z oferty wybranych wystawców.

Ważną informacją z punktu widzenia rodziców jest też ta, że na Targi Mieszkań i Domów możecie spokojnie zabrać ze sobą dzieciaki. Dla najmłodszych zorganizowany zostanie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym. Organizatorzy przewidzieli również zniżkowe wejściówki dla rodzin oraz bezpłatny parking.

Szczegółowe informacje na temat targów znajdziecie na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Nowy Adres SA.

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca