Lawina komentarzy po wpisie Filipa Chajzera. "Jeśli zastanawialiście się jak wygląda 200 000 PLN..."

Prezenter Filip Chajzer postanowił podzielić się z internautami wrażeniami z wizyty w ekskluzywnym butiku.
Prezenter Filip Chajzer postanowił podzielić się z internautami wrażeniami z wizyty w ekskluzywnym butiku. Facebook/Filip Chajzer
Filip Chajzer znów rozgrzał internautów. Prezenter opisał swoją wizytę w ekskluzywnym butiku przy okazji kręcenia materiału o tematyce modowej. Jego wzrok przykuło horrendalnie drogie futro.

– Jeśli zastanawialiście się jak wygląda 200.000 PLN, to wygląda... właśnie tak (Dokładnie 199.850) Kawalerka w Warszawie na wieszaku. Ew. kilkadziesiąt soboli... Sobole to takie pocieszne puchate zwierzaki. Tak - są ludzie którzy to kupują – zaczął swój wpis na Facebooku Chajzer.

Drodzy Państwo. Przy okazji realizacjj materiału TV wpadłem do pewnego ekskluzywnego butiku w stolicy. Jeśli...

Opublikowany przez Filip Chajzer na 12 października 2017
Jak łatwo się domyślić, Filip Chajzer wywołał postem złość internautów, którzy nie przebierali w słowach, oceniając producentów futra, ale i potencjalnych klientów. Na wpis zareagowało już 18 tysięcy osób, jest pod nim 1,4 tys. komentarzy i 920 udostępnień.

– Trzeba być tak nieprawdopodobnie próżnym i oderwanym od rzeczywistości imbecylem, by sprawić sobie takie wdzianko, że dalszy komentarz jest chyba zbędny! – pisał jeden z internautów. – Futro jest piękne, ale tylko na zwierzętach!. Ludzie wiedzą w jaki sposób zdobywa się te futra, a jednak je noszą, przykra jest ta znieczulica – dodała internautka. Komentarzy w tym tonie było mnóstwo.

Znalazły się jednak i inne. – Szanowni Czytelnicy, nie mówię, że zabijanie kilkudziesięciu zwierzaków na 1 futro jest w porządku, ale weźcie pod uwagę co następuje. Futra naturalne są bardziej ekologiczne bo nie rozkładają się kilkaset lat tak jak plastikowy badziew, tzw. "eko futra " i "eko skóry". Kupowanie "Ekofutra" to koszmarna hipokryzja – to przykład opinii z przeciwnej strony.


To nie pierwszy raz, kiedy wypowiedź Filipa Chajzera odbija się szerokim echem. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zasłynął tym, że bez wahania spłacił dług 93-letniego powstańca. Prezenter tym samym dał pretekst do gorącej dyskusji o prawdziwym patriotyzmie oraz o tym, co to znaczy być prawdziwą gwiazdą.
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.