"Widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać". Jeden wpis Filipa Chajzera wywołał burzę

Wizerunek Filipa Chajzera został nadszarpnięty wpisem o "homoseksualnym chłopcu".
Wizerunek Filipa Chajzera został nadszarpnięty wpisem o "homoseksualnym chłopcu". Fot. Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta, screen z facebook.com/ChajzerFilip
Popularność Filip Chajzer zdobył przede wszystkim dzięki działalności charytatywnej i ludziom, którym rzeczywiście pomógł. Jednak celebrycki światek nie znosi tak spokojnych i pozytywnych przekazów. Tym razem do wywołania burzy wystarczył jeden facebookowy wpis.

Czymże byłby celebrycki światek bez lokalnych wojenek i wymiany złośliwości. I jeżeli ktoś myśli, że robiący wrażenie poważnego i w miarę odpowiedzialnego Filip Chajzer w nich nie uczestniczy, ten jest w dużym błędzie. Świadczy o tym wpis dziennikarza "Dzień Dobry TVN", który był odpowiedzią na... inny post autora celebrycko-satyrycznego fanpage'a.
I właśnie zdjęcie Patryka Chilewicza, współtwórcy facebookowego Vogule Poland, oraz zdanie o "homoseksualnym chłopcu" wzbudziło poruszenie.
Oczywiście, odpowiedź "poszkodowanych" nadeszła dosyć szybko.
Jednak konia z rzędem temu, kto wie od czego to wszystko się zaczęło. A, bez wątpienia Filip Chajzer wytykaniem komukolwiek orientacji seksualnej nikomu nie pomaga. Tym bardziej sobie.
Trwa ładowanie komentarzy...