Donald Tusk ogłosił, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Internauci zareagowali błyskawicznie

Donald Tusk napisał na Twitterze, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.
Donald Tusk napisał na Twitterze, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fot. Twitter.com / DonaldTusk
Wystarczyło zdjęcie i kilka słów od szefa Rady Europejskiej, by wywołać emocje internautów. Donald Tusk opublikował na Twitterze swoje świąteczne zdjęcie i zapowiedział, że weźmie udział w akcji charytatywnej. Internauci zareagowali błyskawicznie.

Tusk weźmie udział w "Szlachetna paczce". To świąteczna akcja charytatywna, z okazji której wolontariusze odnajdują i oceniają potrzebujące rodziny, a następnie darczyńcy przygotowują paczki z darami skrojone pod potrzeby konkretnych osób. W tym roku wręczenie paczek odbędzie się 9 i 10 grudnia. I właśnie informację o zaangażowaniu się w tę akcję opulikował Donald Tusk na Twitterze.
Do tego dołączył swoje zdjęcie ze świątecznym kubkiem i choinką w tle. Przez kilka godzin wpis został polubiony prawie 1,5 tys. razy. Internautki i internauci dziękują politykowi za udział w akcji.
Jednak oprócz entuzjazmu i podziękowań, pojawiły się wpisy polityczne dotyczące "paki". Przeciwnicy Donalda Tuska liczą na to, że wsadzą go do więzienia i współczują rodzinie, która dostanie od niego prezent. Zwolennicy wyrażają nadzieję, że jak Donald Tusk wróci do kraju, to wsadzi do więzienia polityków PiS za łamanie Konstytucji.
Trwa ładowanie komentarzy...