W Nowym Jorku rozpędzony samochód wjechał w grupę ludzi. Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne

Kierowca rozpędzonego auta zabił jedną osobę.
Kierowca rozpędzonego auta zabił jedną osobę. Fot. Jason Lawrence / Flickr / CC BY 2.0
Do zdarzenia doszło w dzielnicy Queens w Nowym Jorku dziś o świcie, jeszcze przed piątą rano. W grupę ludzi stojących przed jednym z barów wjechał rozpędzony samochód. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne, trwają poszukiwania sprawcy.

Jak podaje CBS New York, z baru wyszła grupa ludzi i ich oczom ukazał się widok mężczyzny bijącego przechodnia na chodniku. Zaczęli krzyczeć do bijącego, żeby przestał – i w tym momencie wjechał w nich rozpędzony samochód. Jedna osoba zginęła na miejscu, trzy są ranne. Sprawca uciekł, poszukuje go policja.
Policja nie wyklucza, że zdarzenie miało związek ze sprzeczką i bójką na chodniku, nie można zatem wykluczyć, że tym razem nie był to atak terrorystyczny. Miesiąc temu inny rozpędzony samochód wjechał w tłum ludzi zgromadzonych przed pomnikiem ofiar zamachu na World Trade Center. Wówczas sprawca próbował uciec pieszo, ale został postrzelony, a później zatrzymany przez policjantów. W ataku terrorystycznym zginęło wówczas 6 osób, a kilkanaście zostało rannych.źródło: cbcnews.com
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...