Krystyna Łuczak -Surówka prosi o pomoc. Szuka kierowcy samochodu, który potrącił kobietę i uciekł z miejsca wypadku

Wdowa po oficerze BOR włączyła się do akcji szukania kierowcy, który po potrąceniu kobiety zbiegł z miejsca wypadku.
Wdowa po oficerze BOR włączyła się do akcji szukania kierowcy, który po potrąceniu kobiety zbiegł z miejsca wypadku. Fot. Facebook Krystyny Łuczak-Surówki
Są w życiu rzeczy ważne i najważniejsze – napisała na Facebooku Krystyna Łuczak-Surówka. Wdowa po oficerze BOR, który zginął w katastrofie smoleńskiej, do spółki z innymi internautami bierze udział w akcji mającej na celu odnalezienie kierowcy samochodu, który potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło 3 stycznia w Brzegu w województwie opolskim na ulicy Włościańskiej róg Chocimskiej. Około godziny 14 na przejściu dla pieszych samochód potrącił kobietę. Kierowca nie zatrzymał się, uciekł. Przypadkowy przechodzień pomógł wstać kobiecie, która w pierwszym szoku była przekonana, że nic się nie stało. To "nic" zakończyło się wizytą w szpitalu. Co prawda po serii badań okazało się, że nie ma żadnych złamań, ale za to liczne stłuczenia, także na głowie. Na jedno oko ledwo widzi, w szpitalu dostała skierowanie "w trybie pilnym" do okulisty.

Są w życiu sprawy ważne i najważniejsze. Z góry dziękuje za przeczytanie oraz udostępnienie tego posta.

Opublikowany przez Krystyna Łuczak-Surówka na 7 stycznia 2018
Viola Orzechowska, córka potrąconej kobiety opisała całe zdarzenie na Facebooku i szuka świadków tego zdarzenia. Ma nadzieję, że uda się złapać kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku i wymierzyć mu sprawiedliwość. W tym przypadku o mało nie doszło do tragedii, a pikanterii dodaje fakt, ze kilka lat temu kobieta straciła ojca, który zmarł na ulicy, gdy akurat jechał na rowerze.Post napisany przez Violę Orzechowską krąży po internecie, udostępniany przez kolejne osoby. W akcję poszukiwania zaangażowała się między innymi Krystyna Łuczak-Surówka, wdowa po oficerze BOR, który zginął w katastrofie smoleńskiej.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...