Wystąpienie polskich sportowców w Pjongczangu zrobiło furorę w sieci. Internauci pieją z zachwytu z jednego powodu

Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Pjongczangu.
Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Nie sami sportowcy, czy choćby ich stroje, wzbudzili taki entuzjazm w sieci, jak utwór, przy którym wchodzili na stadion w dniu inauguracji zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Zwykły śmiertelnik pewnie nawet tego nie zauważył, ale młodzi fani koreańskiego popu dosłownie wpadli w euforię. "Jestem szczęśliwa! Ten moment gdy leci DNA, polska reprezentacja idzie, a Duda macha do Polaków" – takich głosów znajdziemy w sieci multum.

Niektórzy uznali to za znak, że igrzyska pójdą Polakom dobrze, skoro właśnie ten utwór towarzyszył im w tle, gdy maszerowali przez stadion. Inni, że to znak zupełnie innej natury – że być może zespół, który utwór wykonuje, przyjedzie z trasą koncertową do Polski. Bo, jak się okazuje, wielu na to czeka."Jeju, czyli BTS już wie, że istnieje taki kraj jak Polska!!!", "Dziękuję, czuję się tak bardzo szczęśliwa!", "Polska wkracza w rytmie BTS, spełniają się moje marzenia!" – piszą internauci, głównie chyba płci żeńskiej. Nieprawdopodobny odzew z tego powodu wywołało wejście polskiej reprezentacji.
Chodzi o zespół BTS (Bangtan Sonyeondan) i jego utwór "DNA", który na YouTube ma już 270 mln wyświetleń. Znany również w Polsce, bo i u nas nie brakuje fanów k-popu, jak nazywany jest koreański pop. – To w tym momencie chyba najpopularniejszy zespół z Korei – mówiła nam w listopadzie 28-letnia Katarzyna, wielka fanka k-popu, gdy opisywaliśmy w naTemat jak świat (i Polska) oszalał na punkcie tej muzyki.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...