Czy dwie aktorki to jedna i ta sama osoba? Po gali Oscarów pytanie rozpala internautów z całego świata

Internauci nie mogą uwierzyć, że pochodząca z Australii Margot Robbie i hollywoodzka aktorka Jaime Pressly nie są tą samą osobą.
Internauci nie mogą uwierzyć, że pochodząca z Australii Margot Robbie i hollywoodzka aktorka Jaime Pressly nie są tą samą osobą. YouTube/trailer z filmu "Ja, Tonya"
Margot Robbie skradła show swoją kreacją na gali Oscarów. Internautów nurtuje jednak coś innego. Opisują niesamowite – ich zdaniem – podobieństwo Robbie do hollywoodzkiej aktorki Jaime Pressly. Wprawia ono fanów kina w osłupienie i powoduje niezliczone teorie na temat tego, że to ta sama osoba. I nic nie przeszkadza tej rozwijającej się w sposób niekontrolowany plotce. Nawet to, że pomiędzy aktorkami jest różnica 12 lat.

Na portalu Reddit rozpętała się nieprawdopodobna dyskusja, w której fani filmu polemizują na temat tego, czy Robbie i Pressly na pewno są dwiema różnymi osobami.

Rozćwierkali się użytkownicy Twittera. Jeden ze zdumionych użytkowników napisał "Margot Robbie i Jaime Pressly to ta sama osoba, tylko w innym oświetleniu". Kolejny dodał: "Mój Boże, uderzyło mnie, że Margot Robbie to młoda Jaime Pressly".
"Czy ktokolwiek potwierdził, że Jaime i Margot Robbie to różni ludzie?" – pyta inny w dramatycznym tonie. Oczywiście "ktokolwiek" potwierdził i to wielokrotnie.


Przytoczmy tylko informacje portalu InStyle, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom niedowiarków i wymienia najważniejsze różnice pomiędzy aktorkami. Pierwsza, oczywista, to wiek. Druga – Robbie pochodzi z Australii, co można łatwo poznać, już słysząc jej głos, a Pressly – z Karoliny Północnej. Pressly jest matką trójki dzieci, w tym ostatnio narodzonych bliźniąt. Z kolei Robbie, która wyszła za mąż za reżysera Toma Ackerleya w 2016 roku, nie ma jeszcze potomstwa.

Fani kina byli wcześniej zaskoczeni, że to Robbie a nie Pressly gra łyżwiarkę figurową w filmie "Ja, Tonya". Pisali, że uświadamiali sobie to dopiero w połowie filmu.
O 28-letniej dziś Margot Robbie stało się głośno w Hollywood, gdy zagrała w "Wilku z Wall Street". Była to jednak rola drugoplanowa. Dopiero gra w "Ja, Tonya” sprawiła, że aktorkę dostrzegli krytycy, dostała też szereg nominacji, w tym pierwszą do Oscara.


źródło: Reddit.com
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca