Już wiadomo, co robi Bartłomiej Misiewicz w TV Republika. Prawa ręka Macierewicza piastuje bardzo ważne stanowisko

Bartłomiej Misiewicz w TV Republika pełni funkcję doradcy zarządu.
Bartłomiej Misiewicz w TV Republika pełni funkcję doradcy zarządu. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta.
Co Bartłomiej Misiewicz robi w TV Republika? Jeszcze kilka dni temu pracownica tej stacji napisała na Twitterze, że były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej nigdy nie pojawił się w redakcji. Teraz okazuje się, że Misiewicz jednak pełni tam bardzo ważną funkcję. Pupil Antoniego Macierewicza jest bowiem... doradcą zarządu.

Bartłomiej Misiewicz nawet po odejściu z Ministerstwa Obrony Narodowej budzi wiele emocji. Może nie tyle jego osoba, co praca jaką wykonuje. W piątek 9 marca obwieścił na antenie telewizji Polsat News, że pracuje dla TV Republika. To oświadczenie spotkało się ze zdziwieniem ze strony jednej z redaktorek prawicowej stacji, która napisała na Twitterze, że nikt nigdy nie widział Misiewicza w gmachu stacji. Wpis co prawda został dość szybko usunięty przez Magdalenę Bałkowiec, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie i wieść o Misiewiczu pracującym w TV Republika poszła w świat.

Co robi Misiewicz?
Zatem, czym się tam zajmuje? To wreszcie wyjaśnił wywiad, który w poniedziałek 12 marca przeprowadziła z Misiewiczem... redakcja TV Republika. Dowiadujemy się z niego, że były rzecznik MON i były szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza oficjalnie piastuje stanowisko doradcy zarządu stacji. – Doradzam kontrahentom z zakresu PR-u, marketingu i komunikacji oraz social mediów – twierdzi Bartłomiej Misiewicz. Wszystkim sceptykom, którzy w tym miejscu chcieliby podważać kompetencje doradcy przypominamy, że Bartłomiej Misiewicz był też członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

źródło: TV Republika
Trwa ładowanie komentarzy...