Barbara Kurdej-Szatan po żołniersku zwyzywała kiboli i... Uratowała chłopaka przed pobiciem!

Barbara Kurdej-Szatan uratowała chłopaka przed pobiciem przez kiboli.
Barbara Kurdej-Szatan uratowała chłopaka przed pobiciem przez kiboli. Fot. Michał Grocholski / Agencja Gazeta
Barbara Kurdej-Szatan kiboli się nie boi. Pokazała to dobitnie, gdy krzykiem i przekleństwami zmusiła grupę bandytów do ucieczki. Aktorka zareagowała, gdy zauważyła, że grupka chuliganów napadła na chłopaka.

Do zdarzenia doszło w Gdyni, gdzie Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem pojechała, by obejrzeć spektakl "Notre Dame de Paris" w Teatrze Muzycznym. Po spektaklu para udała się na spacer w towarzystwie piosenkarza Łukasza Zagrobelnego. Miłe chwile zostały przerwane, gdy w pewnym momencie na oczach spacerowiczów zaczął się rozgrywać dramat.

Grupa kiboli zaatakowała idącego chodnikiem chłopaka. Obalili go na ziemię i zaczęli bić, czemu jednak Kurdej-Szatan nie zamierzała się bezczynnie przyglądać. Jak relacjonuje "Fakt", aktorka podniosła krzyk na całą ulicę, po czym zaczęła rzucać przekleństwa pod adresem napastników. Co ciekawe, furia artystki uratowała chłopaka, napastnicy uciekli. Pobity nie odniósł większych obrażeń i odmówił wezwania pomocy medycznej.

źródło: fakt.pl
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca