Magda Gessler dawno tak nie zwymyślała kucharza. W nowych "Kuchennych rewolucjach" poszło na noże o... ziemniaki

Magda Gessler zawitała z "Kuchennymi rewolucjami" w Sieradzu i wdała się w spór o ziemniaki.
Magda Gessler zawitała z "Kuchennymi rewolucjami" w Sieradzu i wdała się w spór o ziemniaki. Fot. Dawid Chalimoniuk/Agencja Gazeta
Najsłynniejsza polska restauratorka przybyła do Sieradza, by ratować tamtejszy lokal Sielsko Anielsko. I już wiadomo, że w najnowszym odcinku "Kuchennych Rewolucji" na antenie TVN zobaczymy ją w boju z kucharzem, który nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego używa takich a nie innych produktów. O ziemniaki poszło na noże.

Magda Gessler chciała dowiedzieć się, do jakich dań pasują ziemniaki denar. Kucharz nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie. Tłumaczył, że ten gatunek kartofli jest pospolity i dlatego go wybrał. Restauratorka uznała jednak, że jeśli lokal ma aspiracje być regionalnym, to musi podawać wyselekcjonowane produkty. – Daj spokój, jesteś żenujący! – grzmiała Gessler.

Restauracja Sielsko Anielsko była marzeniem Piotra, który ukończył szkołę gastronomiczną. Gdy tylko pojawiła się okazja wynajęcia lokalu na rynku w Sieradzu, zaciągnął z siostrą kredyt. Ta dołożyła też własne oszczędności, finansowo wspomogli ich również rodzice. Niestety, prowadzenie restauracji przerosło rodzeństwo. Szybko okazało się, że lokal przynosi straty. A nieliczni klienci, gdy tylko zobaczyli kartę dań, zwykle wychodzili.

Magda Gessler postanowiła odmienić lokal i nadać mu nową nazwę Bistro Siekane. Zwiastun odcinka w restauracji Sielsko i Anielsko, który TVN pokaże 15 marca o godz. 21:30, można obejrzeć tutaj.

źródło: "Kuchenne rewolucje"
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.